Wszystkie bestsellery

Podgrzewacze gazowe wody

Podgrzewacze gazowe
Nowoczesne podgrzewacze gazowe wody - Warszawa

Niedrogie, a jednocześnie komfortowe w eksploatacji i kompaktowe urządzenie, które będzie wydajnie pracować przez długie lata. Wybierając gazowy przepływowy podgrzewacz wody z otwartą komorą spalania Zefiro Eco marki Ferroli, masz pewność, że inwestujesz w sprzęt łatwy, a przede wszystkim bezpieczny w obsłudze. W przypadku tego modelu producent zadbał bowiem o zainstalowanie nowoczesnych zabezpieczeń, takich jak specjalny układ kontrolujący dopływ paliwa do palnika. Temperaturę c.w.u. można natomiast w wygodny sposób regulować z poziomu intuicyjnego panelu obsługowego z wyświetlaczem LCD. Warto też podkreślić, że urządzenie jest bardzo proste w montażu, więc zaoszczędzisz sporo cennego czasu!

Wysokiej klasy przepływowe podgrzewacze wody na gaz Ferroli – cicha praca i wysoka moc

To urządzenie z otwartą komorą spalania jest w stanie pracować z mocą cieplną w zakresie od 7,1 do aż 18,9 kW, co pozwala perfekcyjnie dostosować jego eksploatację do indywidualnych potrzeb domowników. Dużą zaletą produktu są również znacznie mniejsze wymiary w porównaniu do podgrzewaczy pojemnościowych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: GCA1MLAA

Marka: FERROLI

Podgrzewacz zefiro eco 11 lpg gaz propan

gazowy przepływowy podgrzewacz wody eco 11 na gaz propan-butan (lpg) zefiro gca1mlaa   zdjęcia poglądowe.   kompleksowa realizacja zamówień pod inwestycje (niestandardowe rozwiązania) doradztwo techiczne tel. 602 744 788

Cena 929,00 zł
Więcej
Towar w magazynie