Gzowe podgrzewacze wody

Niedrogie, a jednocześnie komfortowe w eksploatacji i kompaktowe urządzenie, które będzie wydajnie pracować przez długie lata. Wybierając gazowy przepływowy podgrzewacz wody z otwartą komorą spalania Zefiro Eco marki Ferroli, masz pewność, że inwestujesz w sprzęt łatwy, a przede wszystkim bezpieczny w obsłudze. W przypadku tego modelu producent zadbał bowiem o zainstalowanie nowoczesnych zabezpieczeń, takich jak specjalny układ kontrolujący dopływ paliwa do palnika. Temperaturę c.w.u. można natomiast w wygodny sposób regulować z poziomu intuicyjnego panelu obsługowego z wyświetlaczem LCD. Warto też podkreślić, że urządzenie jest bardzo proste w montażu, więc zaoszczędzisz sporo cennego czasu!

Wysokiej klasy przepływowe podgrzewacze wody na gaz Ferroli – cicha praca i wysoka moc

To urządzenie z otwartą komorą spalania jest w stanie pracować z mocą cieplną w zakresie od 7,1 do aż 18,9 kW, co pozwala perfekcyjnie dostosować jego eksploatację do indywidualnych potrzeb domowników. Dużą zaletą produktu są również znacznie mniejsze wymiary w porównaniu do podgrzewaczy pojemnościowych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Jak działa gazowy podgrzewacz wody?

Podgrzewacz gazowy do wody działa na zasadzie przepływu, co oznacza, że woda jest ogrzewana w momencie jej przepływu przez urządzenie. Aktywuje się automatycznie, gdy tylko odkręcisz kran. Dlatego nie musisz martwić się o brak ciepłej wody nawet w najbardziej intensywnych momentach użytkowania.

Przepływowy gazowy podgrzewacz wody – jakie ma zalety?

Gazowe grzejniki wody przepływowej mają wiele zalet, dzięki temu są atrakcyjnym wyborem:

  • Koszty eksploatacji gazowe podgrzewacze wody zużywają gaz, który często tańszym źródłem energii niż prąd elektryczny. Ponadto pobierają energię tylko wtedy, gdy kurek z ciepłą wodą jest odkręcony.
  • Szybkość – woda jest podgrzewana na bieżąco, więc nie musisz czekać, aż cały zbiornik C.W.U. zostanie ogrzany.
  • Kompaktowy rozmiar – większość gazowych podgrzewaczy jest mała i łatwa do zainstalowania nawet w niewielkich przestrzeniach.
  • Łatwość obsługi – gazowy podgrzewacz wody nie wymaga obsługi, wystarczy ustawić odpowiednią temperaturę, a sprzęt automatycznie podgrzeje wodę.

Gazowy podgrzewacz wody cena – ile kosztuje wysokiej klasy sprzęt?

Na koszt podgrzewacza gazowego do wody wpływa wiele czynników. Cena może się różnić w zależności od modelu, mocy urządzenia oraz dodatkowych funkcji. Nasza hurtownia ogrzewania oferuje modele z różnych półek cenowych, dzięki temu znajdziesz tu zarówno urządzenia klasy premium, jak i modele budżetowe. Dostarczamy także elektryczne podgrzewacze wody, które do działania wymagają jedynie prądu. Oprócz tego oferujemy również pompy ciepła, piece co, czy też systemy kominowe. Bogaty asortyment sprawia, że bez względu na wybrany system ogrzewania, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w Smart-Instal. 

Gazowe Podgrzewacze Wody Przepływowe - Dobra Cena! - Sklep Smart-Instal

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło