Lista produktów marki DISFLEX

Firma Disflex Iberica S.L. jest znanym na całym świecie, wywodzącym się z Hiszpanii, rodzinnym przedsiębiorstwem. Marka zajmuje się produkcją węży, słuchawe i innych akcesoriów prysznicowych. W swojej pierwszej, dalej istniejącej fabryce w Barcelonie rozpoczęli - jako jedni z pierwszych, bo już w 1966 roku - produkcję węży prysznicowych w oplocie mosiężnym. W 1984 roku do ich produktów dołączyły także węże w oplocie PVC.

Od ponad 25 lat firma posiada także fabrykę we Francji, gdzie linie produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, który z kolei pozwala na spełnianie wyśrubowanych norm bezpieczeństwa i jakości Europejskich Standardów EN-1112 i EN-1113. Firma posiada także przyznawany przez rygorystyczny, francuski Health Service certyfikat ACS zaświadczający o bezpieczeństwie kontaktu produktów z wodą pitną. 

 Ciągły rozwój i stawianie na pierwszym miejscu wysokiej jakości i zadowolenia klientów doprowadziły przedsiębiorstwo na szczyt producentów akcesoriów prysznicowych na świecie. 

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Just start searching...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło