E.SYBOX POMPA HYDROFOROWA DAB 60147200

E.SYBOX POMPA HYDROFOROWA DAB 60147200

3 899,00 zł
3 169,92 zł netto

POMPA HYDROFOROWA DAB E.SYBOX 60147200

KOMPLEKSOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ POD INWESTYCJE (NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA)

DORADZTWO TECHICZNE TEL. 602 744 788

help_outlineZapytaj o produkt
E.SYBOX POMPA HYDROFOROWA DAB 60147200

E.SYBOX POMPA HYDROFOROWA DAB 60147200

 

Obecnie brak na stanie
Ilość

POMPA HYDROFOROWA DAB E.SYBOX 60147200 

E.SYBOX to opatentowany, w pełni zintegrowany i kompaktowy system hydroforowy o wysokiej sprawności do stabilizacji i podnoszenia ciśnienia w domowych i komercyjnych instalacjach zaopatrzenia w wodę. Unikalny w swojej kategorii, ultra cichy i łatwy w obsłudze zapewnia łatwość instalacji i komfort użytkowania. Podczas gdy E.SYBOX jest idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia ciśnienia na niedużych powierzchniach mieszkalnych. E.SYBOX oferuje te same zalety dla zastosowań w budynkach jedno- i wielorodzinnych oraz komercyjnych. Bezprzewodowa technika pozwala na ustawienie zestawu hydroforowego zawierającego nawet do 4 pomp. Może być stosowana do podnoszenia ciśnienia z miejskiej instalacji wodociągowej, do podnoszenia ciśnienia wody ze zbiorników oraz zaopatrzenia w wodę ze studni o głębokości do 8 metrów.

 

Budowa i montaż E.SYBOX

Dzięki technologii inwerterowej, hydrofor E.SYBOX steruje obrotami silnika w zależności od zapotrzebowania na wodę, co zapobiega nadmiernemu zużyciu energii i pozwala na znaczne oszczędności. Nowy, kompaktowy, elektroniczny przetwornik ciśnienia z czujnikiem temperatury opracowanym przez firmę DAB, współpracuje z czujnikiem przepływu - obydwa znajdują się na tłoczeniu pompy - wysyła odpowiednie sygnały do płyty elektronicznej w celu zapewnienia właściwego sterowania systemem.

Stworzone, aby zminimalizować gabaryty, zapewniając kompaktowość systemu i ułatwiając konserwację.

Wbudowany niewielki zbiorniczek o pojemności 2 litrów, dopuszczony do użytku w kontakcie z wodą pitną. Posiada 5-letnią gwarancję i nie wymaga konserwacji.

E.SYBOX można montować zarówno w poziomie i pinie. Gwintowane złącza są zabezpieczone korkami oraz wyposażone w uszczelki. W zależności od wybranej przez użytkownika pozycji montażu, mogą być użyte boczne lub dolne złącza.

Wyświetlacz LCD 70x40mm wysokiej rozdzielczości, obracany dla ułatwienia odczytu przy każdym rodzaju montażu. Intuicyjny interfejs pozwala na dostęp do wszystkich informacji i dostosowanie głównych ustawień, w zależności od konkretnego zastosowania.

Komora techniczna zapewnia łatwy dostęp do korka zalewowego oraz zbiornika wyrównawczego. Stanowi również praktyczny schowek na dostarczone z systemem narzędzia serwisowe i podręcznik użytkownika, pomocne podczas użytkowania systemu.

Nowoczesny silnik, chłodzony wodą silnik, niezwykle odporny na korozję. Pozwala na montaż systemu również we wnęce. Eliminuje hałas przez tradycyjne wentylatory chłodzące.

Zawór zwrotny umożliwia zarówno poziomy jak i pionowy montaż systemu. Łatwo demontowalny w celu konserwacji.

Obudowa jest wykonana z tworzywa ABS, chronią cały układ oraz zapewniają dzwiękoszczelność. Nóżki antywibracyjne zapewniają skuteczną absorpcję drgań czyniąc E.SYBOX jeszcze cichszym i bardziej komfortowym w użytkowaniu. Są przeznaczone do poziomego i pionowego montażu systemu.

 

Uruchomienie

Każdy szczegół E.SYBOX opracowano z największą starannością, aby zapewnić poziom komfortu, który wyznacza nowe standardy w branży. Wystarczy podłączyć e.sybox do gniazda elektrycznego, aby mieć dostęp do takiej ilości wody, jakiej potrzeba, dokładnie wtedy kiedy potrzeba. Odczuwalne drgania ograniczono do minimum, a poziom hałasu to jedynie 45 dB przy normalnej eksploatacji.

DANE TECHNICZNE

 • Wydajność max.: 7,2 m³/h
 • Wysokość podnoszenia max.: 65 m
 • Maks. głębokość zasysania: 8 m
 • Napięcie zasilania: 230 V
 • Moc max.: 1550 W
 • Maks. temperatura medium: +40°C
 • Maks. temperatura otoczenia: +50°C
 • Maks. ciśnienie robocze: 8 bar (800 kPa)
 • Stopień ochrony silnika: IPX4
 • Klasa izolacji: F
 • Przetłaczane medium: wolne od części stałych i abrazyjnych, nielepkie, nieagresywne, nieskrystalizowane, neutralne chemicznie.
 • Sposób montażu: stacjonarny, w pozycji poziomej lub pionowej
 • Wysokość: 564 mm
 • Długość: 362 mm
 • Szerokość: 263 mm
 • Waga: 27 kg

60147200

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło