POMPA CIEPŁA SAMSUNG EHS MONO STANDARD 12KW 3-FZ+STEROWNIK MONO STANDARD

POMPA CIEPŁA SAMSUNG EHS MONO STANDARD 12KW 3-FZ+STEROWNIK MONO STANDARD

17 390,00 zł
14 138,21 zł netto
  • Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 12,0 kW 3-faz
  • Zestaw zawiera:
  • - Jednostka zewnętrzna AE120RXYDGG/EU
  • - Moduł sterujący MIM-E03CN
  • - Sterownik MWR-WW10N
  • - Czynnik chłodniczy R32
  • Prosimy o kontakt w przypadku wysyłki.
Obecnie brak na stanie
Ilość

Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 12,0 kW 3-faz

Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 12,0 kW 3-faz

Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 12,0 kW 3-faz

Zestaw zawiera:

- jednostka zewnętrzna AE120RXYDGG/EU

- Moduł sterujący MIM-E03CN

- Sterownik MWR-WW10N

Niezawodny, cicha praca, czynnik chłodniczy R32

Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 12,0 kW 3-faz

System EHS Mono można połączyć ze sprzętem innych producentów, takim jak zasobnik ciepłej wody użytkowej (CWU), dzięki zastosowaniu zestawu sterującego Samsung Mono. W skład zestawu sterującego Mono wchodzą sterownik, czujnik przepływu, czujnik temperatury CWU i czujnik temperatury zasilenia i powrotu instalacji CO.

21480_3.png

Przyjazność dla środowiska

Jednostki Samsung EHS Mono i Split zaprojektowano z myślą o zapewnieniu zaawansowanych możliwości ogrzewania oraz właściwości ekologicznych oczekiwanych przez nowoczesne budynki mieszkalne

Grzałka tacy

Jednostka zewnętrzna EHS¹ została zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić optymalną wydajność w ekstremalnie niskich temperaturach. Jest wyposażona w grzałkę tacy (o mocy 150 W),która usprawnia czas trwania odszraniania . Przyczynia się zatem do ochrony płyty podstawy jednostki zewnętrznej przed oblodzeniem. Wraz ze standardową funkcją zabezpieczenia przed śniegiem pomaga zapobiegać uszkodzeniom powodowanym przez zawiewany śnieg.

21480_4.png
21480_5.png

Sprężarka Twin Rotary BLDC

Inteligentna budowa sprężarki i elementy ruchome klasy premium zastosowane w systemie Samsung Eco Heating dają zrównoważone osiągi przy pełnej zgodności z przepisami UE w celu zwiększonej skuteczności. Sprężarka Twin Rotary BLDC zastosowana w jednostce zewnętrznej EHS zapewnia większą wydajność i niezawodność. Zastosowanie dwóch wałków oraz dwóch obciążników wyrównoważających daje niski poziom drgań, co z kolei przekłada się na płynniejszą i cichszą pracę. Zastosowanie elementów ruchomych wysokiej jakości, np. wytrzymałych łożysk i dopasowanych rolek i łopatek premium, co dodatkowo zapewnia większą stabilność i wytrzymałość.

Dwuwarstwowa izolacja akustyczna

Sprężarka jest w całości pokryta dwustronnym materiałem do izolacji akustycznej, który pochłania i minimalizuje hałas. Zastosowanie tego rozwiązania obniża poziom hałasu o około 3 dB(A). Dzięki temu urządzenie działa ciszej i bardziej dyskretnie przy zachowaniu wysokiej jakości parametrów.

21480_6.png

SAMSUNG
AE120RXYDGG/EU

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło