POMPA CIEPŁA IMMERGAS 8KW 1-FZ MAGIS M8 MONO
POMPA CIEPŁA IMMERGAS 8KW 1-FZ MAGIS M8 MONO

POMPA CIEPŁA IMMERGAS 8KW 1-FZ MAGIS M8 MONO

14 790,00 zł
12 024,39 zł netto

POMPA CIEPŁA IMMERGAS MAGIS M8 MONO 8KW 1-FZ

KOMPLEKSOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ POD INWESTYCJE (NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA)

DORADZTWO TECHICZNE TEL. 602 744 788

pompa, powietrze-woda, monoblok, 1-fazowa, jednofazowa, Modulacja mocy 30-100%, Sprężarka Twin Rotary DC Inverter, Praca do -25°C, Maksymalna temperatura zasilania 65°C, Współczynnik COP 4,62 (A7/W35), Ogrzewanie pomieszczeń, Chłodzenie pomieszczeń, Przygotowanie ciepłej wody użytkowej (CWU), Wysoka klasa efektywności energetycznej A+++/A++, Cicha praca Współpraca z instalacją fotowoltaiczną, Czynnik chłodniczy R32

help_outlineZapytaj o produkt
POMPA CIEPŁA IMMERGAS 8KW 1-FZ MAGIS M8 MONO

POMPA CIEPŁA IMMERGAS 8KW 1-FZ MAGIS M8 MONO

 

Towar dostępny w magazynie
Ilość

POMPA CIEPŁA IMMERGAS 8KW 1-FZ MAGIS M8 MONO

Pompa ciepła powietrze-woda IMMERGAS z serii Magis M to kompaktowe i energooszczędne urządzenie typu monoblok z hermetycznie zamkniętym układem chłodniczym. Jest to kompleksowe rozwiązanie zapewniające ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej (CWU).

Wysoka efektywność energetyczna

  • Jedną z największych zalet tej pompy ciepła jest jej wysoka klasa efektywności energetycznej - A+++ dla temperatury zasilania 35°C i A++ dla 55°C, co zwiększa dofinansowanie w programie "Czyste Powietrze".
  • Współczynnik COP w warunkach A7/W35 osiąga imponujący poziom 5,15, gwarantując niskie koszty eksploatacji.

Szerokie możliwości eksploatacyjne

Pompa Magis M posiada szerokie możliwości eksploatacyjne. Maksymalna temperatura zasilania instalacji może wynosić aż 65°C, a urządzenie pracuje nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych sięgających -25°C. Modulacja mocy w zakresie od 30 do 100% zapewniona przez sprężarkę Twin Rotary DC Inverter pozwala na dopasowanie mocy do aktualnych potrzeb budynku.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania i efektywne zarządzanie energią są priorytetami tej pompy ciepła. Automatyka sterująca umożliwia kontrolę 2 stref grzewczych, w tym jednej z mieszaczem. Możliwa jest również praca w trybie grzania lub chłodzenia w oparciu o pracę pogodową. Cicha praca urządzenia zapewnia komfort akustyczny, a Magis M należy do najcichszych pomp na rynku.

Ekologia

Pompa ciepła Magis M wyróżnia się również ekologicznymi rozwiązaniami. Wykorzystuje przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 (GWP=675, ODP=0) o wysokiej wydajności w niskich temperaturach. Współpraca z instalacją fotowoltaiczną przekłada się na wymierne korzyści finansowe dzięki wykorzystaniu energii słonecznej.

W standardzie znajduje się sterownik umożliwiający kontrolę parametrów urządzenia w czasie rzeczywistym oraz kompletny moduł hydrauliczny do pracy w trybie CO, obejmujący m.in. płytowy wymiennik ciepła, pompę obiegową i zawory bezpieczeństwa.

Podsumowując, pompa ciepła IMMERGAS Magis M to energooszczędne, wydajne i ekologiczne urządzenie typu monoblok, które zapewnia ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową przy niskich kosztach eksploatacji i wysokim komforcie użytkowania.

3.032374

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło