• Nowy
POMPA CIEPŁA SAMSUNG SPLIT STANDARD 9KW 1FZ ZESTAW

POMPA CIEPŁA SAMSUNG SPLIT STANDARD 9KW 1FZ ZESTAW

20 189,00 zł
16 413,82 zł netto
  • POMPA CIEPŁA SAMSUNG SPLIT STANDARD 9kW 1FZ
  • Zestaw zawiera:
  • - jednostka wewnętrzna AE090RNYDEG/EU (z zamontowanym sterownikiem dotykowym MWR-WW10N)
  • - jednostka zewnętrzna AE090RXEDEG/EU

KOMPLEKSOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ POD INWESTYCJE (NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA)

DORADZTWO TECHICZNE TEL. 602 744 788

Obecnie brak na stanie
Ilość

Pompa ciepła Samsung EHS Split Standard 9kW 1FZ

EHS Split to efektywne rozwiązanie w każdej porze roku. Moc grzewcza jest na bieżąco optymalizowana, aby zapewnić pożądaną temperaturę. Zapewnia to wyjątkową efektywność oraz ekologiczną pracę. Projekt urządzenia został opracowany zgodnie z dyrektywą ECODESIGN Wspólnoty Europejskiej.

Elastyczność

EHS Split to uniwersalny system, który może współpracować z ogrzewaniem podłogowym, przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz centralnym ogrzewaniem. Moduł hydrauliczny EHS Split umożliwia współpracę z innymi elementami takimi jak obieg solarny, istniejące źródło ciepła, elektrozawór 2 i 3 drogowy, termostat pokojowy.

Niezawodność

EHS Split posiada szereg ulepszeń, które zwiększają funkcjonalność systemu. Cichy wentylator oraz tryb pracy nocnej powodują, że praca urządzenia jest niezauważalna dla użytkowników. Funkcja zdmuchiwania śniegu zapewnia niezawodność pracy niezależnie od warunków zewnętrznych.

Przyjazność dla środowiska

Jednostki Samsung EHS Split zaprojektowano z myślą o zapewnieniu zaawansowanych możliwości ogrzewania oraz właściwości ekologicznych oczekiwanych przez nowoczesne budynki mieszkalne.

Możliwość doprowadzenia rur z 4 stron

Możliwość doprowadzenia rur z 4 stron w jednostce EHS Split umożliwia podłączanie przewodów rurowych z przodu, z boku, na dole i z tyłu, dzięki czemu zapewnia znacznie większą elastyczność podczas instalacji. To pozwala na zastosowanie konfiguracji dopasowanej niemal do każdego miejsca instalacji bez potrzeby dodatkowych złączek, a jednocześnie dyskretną zabudowę.

Zabezpieczenie przed zamarzaniem

Jednostka Samsung EHS zapewniająca energię grzewczą do wnętrz jest montowana na zewnątrz, aby pobierać ciepło z powietrza otoczenia. Dlatego przy każdym zatrzymaniu działania sprężarki w warunkach otoczenia poniżej 0℃ woda znajdująca się w rurach może zamarznąć i zwiększyć swoją objętość, co grozi uszkodzeniem rur wody i elementów. Aby temu zapobiec, funkcja zabezpieczenia przed zamarzaniem jest aktywna domyślnie. W trybie braku aktywności, jeśli temperatura na zewnątrz spadnie do 3℃ lub mniej, to zostanie wymuszone działanie pompy po stronie rury wodnej, aby zapobiec zamarzaniu cieczy w rurze wodnej.

Dwuwarstwowa izolacja akustyczna

Sprężarka jest w całości pokryta dwustronnym materiałem do izolacji akustycznej, który pochłania i minimalizuje hałas. Zastosowanie tego rozwiązania obniża poziom hałasu o około 3 dB(A). Dzięki temu urządzenie działa ciszej i bardziej dyskretnie przy zachowaniu wysokiej jakości parametrów.

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018 do zakupu urządzenia zawierającego fluorowane gazy cieplarniane klient przed zakupem klimatyzatora jest zobowiązany przesłać poświadczenie, iż urządzenie zostanie zamontowane przez instalatora posiadającego aktualny certyfikat F-GAZ.AZ.

SAMSUNG
AE090RXEDEG/EU

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło