• Nowy
POMPA CIEPŁA SAMSUNG EHS SPLIT STANDARD 9kW 3FZ ZESTAW

POMPA CIEPŁA SAMSUNG EHS SPLIT STANDARD 9kW 3FZ ZESTAW

23 999,00 zł
19 511,38 zł netto

POMPA CIEPŁA SAMSUNG EHS SPLIT STANDARD 9kW 3FZ

W skład zestawu wchodzą:

  • jednostka wewnętrzna AE090RNYDGG/EU (z zamontowanym sterownikiem dotykowym MWR-WW10N)
  • jednostka zewnętrzna AE090RXEDGG/EU

KOMPLEKSOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ POD INWESTYCJE (NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA)

DORADZTWO TECHICZNE TEL. 602 744 788

Obecnie brak na stanie
Ilość

Przyjazność dla środowiska

Jednostki Samsung EHS Mono i Split zaprojektowano z myślą o zapewnieniu zaawansowanych możliwości ogrzewania oraz właściwości

ekologicznych oczekiwanych przez nowoczesne budynki mieszkalne.

Czynnik chłodniczy R32

Jednostki z oferty EHS Mono i Split wykorzystują czynnik chłodniczy R32 kolejnej generacji, co wspomaga i obniża wpływ na globalne ocieplenie. Dzięki wskaźnikowi potencjału niszczenia ozonu (ODP) na poziomie zero oraz potencjałowi tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) niższemu niż w przypadku konwencjonalnych czynników chłodniczych R22 lub R410A. Dodatkowo obniża wymaganą objętość czynnika chłodniczego oraz redukuje poziom emisji CO₂, co oznacza dużo lepsze właściwości ekologiczne.

Efektywność energetyczna SCOPP A+++

Większa wydajność energetyczna pomaga oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie. Jednostki Samsung EHS mają sezonowy współczynnik efektywności (SCOP) A+++, co oznacza, że są to sprawdzone urządzenia działające z wysokim poziomem sprawności. Dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32 jednostki EHS Mono i Split osiągają dobrą wydajność grzewczą w niskiej temperaturze. Czynnik chłodniczy R32 charakteryzuje się wysoką wartością  Pdesignh (kW) i działa niezawodnie i wydajnie nawet w zimnym klimacie.

Grzałka tacy pompy

Jednostka zewnętrzna pompy ciepła Samsung EHS została zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić optymalną wydajność w ekstremalnie niskich  temperaturach. Jest wyposażona w grzałkę tacy (o mocy 150 W), która usprawnia czas trwania odszraniania. Przyczynia się zatem do ochrony płyty podstawy jednostki zewnętrznej przed oblodzeniem. Wraz ze standardową funkcją zabezpieczenia przed śniegiem pomaga zapobiegać uszkodzeniom  powodowanym przez zawiewany śnieg.

Możliwość doprowadzenia rur z 4 stron

Możliwość doprowadzenia rur z 4 stron w jednostce EHS Split umożliwia podłączanie przewodów rurowych z przodu, z boku, na dole i z tyłu, dzięki czemu  zapewnia znacznie większą elastyczność podczas instalacji. To pozwala na zastosowanie konfiguracji dopasowanej niemal do każdego miejsca instalacji bez  potrzeby dodatkowych złączek, a jednocześnie dyskretną zabudowę.

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018 do zakupu urządzenia zawierającego fluorowane gazy cieplarniane klient przed zakupem klimatyzatora jest zobowiązany przesłać poświadczenie, iż urządzenie zostanie zamontowane przez instalatora posiadającego aktualny certyfikat F-GAZ.AZ.

SAMSUNG
AE090RXEDGG/EU

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło