Elektryczne podgrzewacze wody

Elektryczny podgrzewacz wody to urządzenie, które zapewnia dostęp do ciepłej wody użytkowej (CWU). Sprawdzi się doskonale w domostwach korzystających z tradycyjnych metod ogrzewania, gdzie zapewnienie ciepłej wody wiąże się z koniecznością rozpalania w piecu.

Elektryczny podgrzewacz wody – postaw na komfort

Podgrzewacz elektryczny wyróżnia się jakością i efektywnością działania, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących niezawodnych rozwiązań. Oferuje precyzyjną kontrolę temperatury wody użytkowej, co zapobiega marnowaniu energii. 

Ponadto podgrzewacz elektryczny nie generuje zbędnego hałasu podczas pracy, czy też rozpalania. Te urządzenia działają praktycznie bezgłośnie, a przy tym zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu możesz korzystać z systemu grzewczego bez uciążliwych hałasów i drgań.

Przy tym wymagają minimalnej konserwacji i obsługi, co sprawia, że są łatwe w użytkowaniu nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Nie ma konieczności rozpalania w domu, co zwiększa komfort, zwłaszcza poza sezonem grzewczym.

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody czy bojler

Podgrzewacz elektryczny dostępny jest w dwóch głównych wersjach. Pierwszym wyborem jest Bojler – to zbiornik na wodę, w którym ciecz jest podgrzewana. Następnie trafia do poszczególnych pomieszczeń. Jego zasada działania jest podobna, do klasycznego bojlera, który jest ogrzewany energią pochodzącą z kotła. Bojlery sprawdzą się w gospodarstwach, gdzie zapotrzebowanie na wodę jest duże i trzeba ją doprowadzić do wielu pomieszczeń. Ponadto wymaga więcej powierzchni do montażu.

Z kolei elektryczny przepływowy podgrzewacz jest montowany przy punkcie poboru wody. Ich dużą zaletą jest wydajność energetyczna – pobierają energię tylko podczas korzystania z wody. Dzięki temu szybciej ją ogrzewają. Ten system jest niemal całkowicie bezobsługowy, wystarczy jedynie zaprogramować temperaturę wody. Jednocześnie podgrzewacze wody muszą być zamontowane przy każdym ujściu, w którym potrzeba ciepłej wody.

Podgrzewacz elektryczny cena – inwestycja, która się opłaca

Cena bywa jednym z kluczowych kryteriów podczas wyboru podgrzewacza elektrycznego. Jednak warto postrzegać ten wydatek, jako inwestycję, a nie koszt, ponieważ to urządzenie znacznie zwiększa komfort funkcjonowania. Zwłaszcza w gospodarstwach korzystających z tradycyjnych metod ogrzewania. Inwestując w elektryczny podgrzewacz wody, nie musisz codziennie rozpalać w piecu, żeby wziąć ciepły prysznic.

Nasza hurtownia ogrzewania dostarcza nie tylko elektryczne modele, ale także gazowe podgrzewacze wody oraz inne urządzenia do ogrzewania m.in. pompy ciepła, piece co oraz systemy kominowe.

Elektryczne Podgrzewacze Wody Przepływowe - Dobra Cena! - Sklep Smart-Instal

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło