Wszystkie bestsellery

Hydrofory

Hydrofory
Hydrofory - domowe, dla rolnictwa, ogrodnictwa, pompy hydroforowe - Sklep online

Masz dom jednorodzinny? Planujesz dopiero budowę? W takim razie koniecznie zobacz hydrofory, jakie przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu internetowego Smart-Instal. Są to urządzenia, które koniecznie powinny znaleźć się na Twoim wyposażeniu, ich zadaniem jest bowiem pompowanie wody do prywatnego obiektu mieszkalnego, w przypadku kiedy do dyspozycji masz własną studnię lub kiedy ciśnienie z wodociągu jest niewystarczające. Nasze urządzenia to przede wszystkim wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego domu!

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz hydrofor Esybox marki DAB, który doskonale spełnia swoje funkcje. Cechuje go przede wszystkim duża moc, a zarazem długa żywotność. Zapewniają również stabilne ciśnienie wody w instalacji wodociągowej, która znajduje się w Twoim domu. Stabilne ciśnienie wody zapewnia płynną pracę oraz pozwala między innymi na utrzymanie stałej jej temperatury przez piec. Piece gazowe i podgrzewacze wody również znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupu proponowanych w tej kategorii wysokiej klasy urządzeń w bardzo dobrych cenach.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 98562862

Marka: GRUNDFOS

Scala2 pompa hydroforowa grundfos 98562862

scala2 pompa hydroforowa grundfos 98562862 zestaw hydroforowy scala2 z przetwornicą częstotliwości do zastosowań domowych.   kompleksowa realizacja zamówień pod inwestycje (niestandardowe rozwiązania) doradztwo techiczne tel. 602 744 788

Cena 2 190,00 zł
Więcej
Towar w magazynie