Pompy obiegowe

Zależy Ci na tym, aby instalacje w Twoim domu lub placówce firmowej były jeszcze bardziej wydajne i efektywne? Skorzystaj z oferty naszej firmy, w której znajdziesz profesjonalne pompy obiegowe Grundfos, DAB, Ebara – specjalny rodzaj urządzenia wirowego odpowiedzialnego za wymuszenie przepływu ciekłego nośnika w układzie zamkniętym. Proponowane sprzęty sprawdzą się jako element centralnego ogrzewania, a także klimatyzacji czy układu chłodzenia zarówno w mniejszych układach użytkowych, jak i większych układach przemysłowych, gdzie wymuszą przepływ wody usprawniając tym samym działanie całej instalacji.

Pompy obiegowe – zastosowanie urządzeń oraz sposoby ich sterowania

Pompa obiegowa C.O. Grundfos, Ebara czy DAB to sprzęt, który może być stosowany zarówno jako urządzenie domowe, jak i element wyposażenia dużych zakładów przemysłowych. Sprawdza się w roli centralnego ogrzewania i poprawia przepływ wody w instalacji. Sprzęty C.O. steruje się w sposób elektroniczny, będący niezwykle energooszczędnym rozwiązaniem lub zewnętrzny - jest to bardziej ekonomiczna metoda opierająca się na pracy czujnika, który wyłącza sprzęt w zależności od osiąganej przez niego temperatury. Urządzenia obiegowe C.O. dostępne w naszej ofercie, przeznaczone w dużej mierze do domów jednorodzinnych, wpływają na polepszenie sprawności układu oraz zwiększenie jego efektywności.


Na co zwrócić uwagę podczas zakupu pompy do centralnego ogrzewania?

Kupując pompy wody centralnego ogrzewania marek Grundfos, DAB czy Ebara z naszej oferty pamiętaj o tym, aby wybrać odpowiedni rozmiar urządzenia. Sprzęt C.O. nie powinien być za duży - będzie pobierać wtedy więcej energii i ulegać szybszej eksploatacji. W przypadku zbyt małych urządzeń również może wystąpić problem w postaci niedostatecznego przepływu wody w instalacji, co zdecydowanie wpłynie na wydajność pracy.


Zalety pomp obiegowych – dlaczego warto zainwestować w nie w swoim domu lub firmie?

Urządzenia obiegowe takie jak pompa do centralnego ogrzewania Grundfos, Ebara czy DAB warto wykorzystać ze względu na takie korzyści, jak:

- wysoka wytrzymałość,
- niewielki rozmiar i waga,
- bezproblemowy montaż,
- poprawa pracy całego układu,
- oszczędność energii.

Pompy obiegowe do wody, centralnego ogrzewania Grundfos, Dab

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło