Pompy ciepła do mieszkania i domu

Nowoczesne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska – tak w skrócie można opisać pompy ciepła. Ta technologia zdobywa coraz większą popularność wśród właścicieli domów jednorodzinnych i mieszkań. Posiadanie nowoczesnej pompy ciepła to nie tylko oszczędność, ale także komfort. Pompy ciepła do mieszkania lub domu działają niezależnie od pogody na zewnątrz. Żeby cieszyć się ciepłym domem, nie musisz martwić się o dostępność paliwa, jak w przypadku tradycyjnych systemów grzewczych. Smart Instal – hurtownia ogrzewania oferuje szeroką gamę pomp ciepła na każdą kieszeń.

Jak działają pompy ciepła do wody użytkowej?

Urządzenia zaprezentowane w poniższej kategorii służą do pobierania energii cieplnej z powietrza, które następnie wykorzystują do podgrzewania wody i efektywnego zasilania systemu grzewczego w budynku.  Pompy ciepła Vaillant, Samsung i Immergas składają się z takich elementów, jak sprężarka, skraplacz, zawór rozprężny i parownik, które biorą udział w procesie przekazywania ciepła. Na początku pobierają je z powietrza, które podgrzane do odpowiedniej temperatury przechodzi przez parownik, gdzie znajduje się czynnik chłodzący. Następnie całość trafia do sprężarki, w której zachodzi wzrost ciśnienia oraz temperatury. W taki sposób urządzenia dostępne w naszym asortymencie pomagają w uzyskaniu dostępu do ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Ekonomiczne i profesjonalne pompy ciepła do centralnego ogrzewania

Jednym z powodów, dla których nasi Klienci decydują się na jedno z urządzeń dostępnych w ofercie, jest chęć zaoszczędzenia na rachunkach. Pompy ciepła to bowiem jeden z najbardziej efektywnych i ekonomicznych sposobów na ogrzewanie budynków. W porównaniu z tradycyjnymi piecami CO lub kotłami gazowymi koszt eksploatacji pompy ciepła jest znacznie niższy. Mimo że cena zakupu może wydawać się na początku wyższa, w długiej perspektywie pompy ciepła przynoszą spore oszczędności. Urządzenia Samsung, Immergas czy Vaillant zostały stworzone z myślą o ekonomicznym i zrównoważonym zużyciu energii oraz współpracy z innymi nowoczesnymi systemami – fotowoltaiką czy zasobnikiem ciepłej wody użytkowej.

Unowocześnij swój dom – najlepsze pompy ciepła w zasięgu ręki

Pompy ciepła to inwestycja na lata. Jej koszt może różnić się w zależności od modelu i specyfiki domu czy mieszkania. W naszej ofercie zebraliśmy zaawansowane urządzenia stworzone z myślą o potrzebach nowoczesnych budynków mieszkalnych. Znajdziesz tu takie sprzęty, jak pompa ciepła powietrze-woda służąca zarówno do ogrzewania, przechowywania ciepłej cieczy oraz chłodzenia, pompy ciepła gruntowe, a także urządzenia C.O. Każdy zasługuje na taki komfort życiowy, dlatego w sklepie Smart-Instal zadbaliśmy o dostęp do wielu urządzeń renomowanych producentów. Dysponujemy sprzętami najlepszych marek na rynku – Vaillant, Samsung i Immergas – o różnych parametrach technicznych i wielkości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz zakupu pompy ciepła C.O. ze sklepu Smart-Instal. Nasi specjaliści oferują pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia wybranej marki – Samsung, Vaillant czy Immergas – dostosowanego do Twoich potrzeb.

Pompy Ciepła do Domu, Mieszkania Nowoczesne - Dobra Cena! - Sklep Smart-Instal

Pompy powietrze-woda

Postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania , jakie...

Pompy...

W naszej hurtowni ogrzewania specjalizujemy się w...

Pompy powietrze-woda...

Jeżeli poszukujesz przyjaznego dla środowiska i taniego...
Pompy powietrze-woda
Postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania , jakie zapewnia pompa ciepła powietrze-woda w naszej ofercie. Te...
Pompy...
W naszej hurtowni ogrzewania specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości pomp , w tym szczególnie popularnej...
Pompy powietrze-woda...
Jeżeli poszukujesz przyjaznego dla środowiska i taniego w eksploatacji sposobu na produkcję c.w.u. to urządzenia...

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło