Pompy ciepła powietrze-woda

Postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, jakie zapewnia pompa ciepła powietrze-woda w naszej ofercie. Te pompy zdolne są do ekologicznego i ekonomicznego ogrzewania domu oraz przygotowania wody użytkowej. Ciepło pobierane jest bezpośrednio z powietrza, co umożliwia efektywne działanie.

Nowoczesna technologia na rzecz komfortu i oszczędności – charakterystyka pomp powietrze-woda 

Pompy powietrze-woda, niezależnie od tego, czy są typu split, czy monoblock, wyróżniają się wysoką wydajnością zarówno podczas grzania, jak i chłodzenia. Cechują się parametrami technicznymi, takimi jak:

  • - cicha praca zapewniana przez izolację akustyczną, która absorbuje hałas;

  • - sprężarka Twin Rotary BLC lub DC Inverter, charakteryzująca się zwiększoną efektywnością;

  • - możliwość ogrzewania również przy minusowej temperaturze oraz chłodzenia  w temperaturach sięgających nawet 43 stopni;

  • - możliwość integracji z systemem centralnego ogrzewania, grzejnikami lub klimakonwektorami.

Ich zdolność do pracy w różnych warunkach atmosferycznych sprawia, że są idealne zarówno do zastosowań w warunkach zimnych, jak i gorących. Dzięki zastosowaniu wydajnych technologii cena pompy ciepła powietrze-woda zwraca się bardzo szybko.

Wygoda i efektywność – rewersyjna pompa ciepła powietrze-powietrze

Pompa ta oferuje nie tylko ogrzewanie, ale także chłodzenie przestrzeni, co dodatkowo poprawia komfort użytkowania. Główną zaletą tego typu pomp jest ich wszechstronność i efektywność energetyczna. Są łatwe w instalacji, co czyni je popularnym wyborem dla domów jednorodzinnych.

Zaawansowane technologie grzewcze – wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda

Ten rodzaj pompy działa efektywnie nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Główną zaletą tego rodzaju pomp jest ich zdolność do generowania wody o znacznie wyższej temperaturze niż tradycyjne pompy ciepła, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla systemów grzewczych wymagających wody o wysokiej temperaturze, takich jak ogrzewanie podłogowe czy grzejniki wysokotemperaturowe.

Najwyższa jakość: najlepsza pompa ciepła powietrze woda

Oferowane w naszej hurtowni pompy ciepła powietrze-woda to urządzenia, które łączą w sobie zarówno wysoką jakość, jak i atrakcyjną cenę. Przy wyborze produktów kierujemy się kilkoma aspektami jak jakość wykonania urządzenia, efektywność energetyczna, prostota obsługi i montażu oraz stosunek jakości do ceny.

Pełna gama urządzeń grzewczych w jednym miejscu

Oprócz pomp powietrze-woda, oferujemy szeroki wybór systemów grzewczych, takich jak piece COkotły gazowe oraz energooszczędne pompy ciepłapompy ciepła gruntowe. Do prawidłowego działania systemów grzewczych oferujemy sprawdzone zbiorniki buforowe. Wszystko, co niezbędne do ogrzewania Twojego domu, znajdziesz u nas. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz Smart Instal!

Pompy Ciepła Powietrze-Woda - Dobra Cena! - Sklep Smart-Instal

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło