Pompy zatapialne i zanurzeniowe

Poszukujesz sprawdzonych urządzeń do codziennego użytkowania oraz profesjonalnego gospodarowania płynami oraz ściekami? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór urządzeń, jakimi są pompy zatapialne, zwane również zanurzeniowymi. Posiadamy zarówno pompy drenażowe (odwodnieniowe) do pompowania wody czystej lub deszczowej jak też modele ściekowe do wody brudnej i ścieków. Zarówno jedne jak i drugie dostępne są w wersji jednofazowej z pływakiem lub bez oraz w wersji trzyfazowej bez pływaka, przeznaczone do pracy z zewnętrznym sterowaniem. Dowiedz się do czego można wykorzystać nasze produkty i jakie jest zastosowanie poszczególnych rodzajów tych urządzeń zanim zdecydujesz się na zakup jednego z nich!

%split%

Pompy zatapialne – czym są oraz gdzie i do czego można je wykorzystać?

Urządzenia oferowane w poniższej kategorii to bardzo przydatne wyposażenie zarówno dla gospodarstw domowych, jak i przestrzeni o bardziej wymagających warunkach. Urządzenia zatapialne do wody wykorzystuje się głównie do przepompowywania cieczy czystej i brudnej, a także ścieków. Zanurzając je w wybranym zbiorniku można skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń, a także obniżyć poziom cieczy powierzchniowych. Wśród najpopularniejszych urządzeń tego typu wyróżnia się pompy drenażowe (inaczej: odwodnieniowe) oraz ściekowe.

Rodzaje pomp zanurzeniowych dostępnych w Smart-Instal

– dowiedz się do czego służą!

Istnieje kilka rodzajów urządzeń wykorzystywanych do kontrolowania poziomu cieczy w gospodarstwie oraz jej oczyszczania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz takie sprzęty, jak:

- pompa drenażowa (odwodnieniowa), np. Ebara OPTIMA, Ebara BEST ONE lub Grundfos KP 250 - służy ochronie miejsc podatnych na zalanie i umożliwia swobodny spadek cieczy do kanalizacji,

- wyposażona w wyłącznik pływakowy, który odpowiada za kontrolę wypełnienia zbiornika,

- pompa ściekowa – np. Ebara DW VOX 150 wykorzystywana do pozbywania się wody brudnej, ścieków wody deszczowej

Zarówno pompy drenażowe jak i ściekowe mogą występować w wersji jednofazowej lub trzyfazowej z pływakiem (automatyczna) lub bez.
- pompy zatapialne typu KBFU IBO – profesjonalne pompy do szlamu, wykorzystywane do prac na wykopach, placach budowlanych, do przepompowywania wody z zawartością piasku


Pompy Zatapialne, Zanurzeniowe do Wody - Dobra Cena! - Sklep Smart-Instal

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło