Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Immergas

Immergas to jedna z wiodących marek w branży grzewczej, obecna na polskim rynku od niemalże ćwierćwiecza. W naszej ofercie znajdują się takie produkty firmy jak pompy ciepła, kotły grzewcze, zasobniki, zmiękczacze wody czy sterowniki temperatury.
Pompy ciepła od tego producenta gwarantują ciche działanie (stoi za tym zastosowanie tylko jednego wentylatora), zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz intuicyjną obsługę, której jest w stanie nauczyć się każdy. Urządzenia mogą swobodnie pracować nawet w temperaturze -25°C.
Kotły firmy Immergas to nowoczesne urządzenia sterowane elektronicznie, które pozwalają na sprawdzenie zawartości mieszanki powietrze-gaz. Ponadto szeroki zakres modulacji pozwala zmienić ustawienia systemu w zależności od poru roku, a co za tym idzie – sezonu grzewczego, dzięki czemu możemy ogrzewać nasz dom już podczas pierwszych chłodnych, jesiennych wieczorów, bez marnowania powstałej energii. Kotły Immergas obsłużą nie tylko proste, ale i bardziej złożone i zaawansowane instalacje.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-20 z 24 pozycji

Indeks: 3.029427

Marka: IMMERGAS

Pompa ciepła immerwater 190 s v4 3.029427

pompa ciepła immerwater 190 s v4 3.029427 ze względu na niestandardowe wymiary ,transport jest wyceniany indywidualnie. kompleksowa realizacja zamówień pod inwestycje (niestandardowe rozwiązania) doradztwo techiczne tel. 602 744 788

Cena 7 399,00 zł
Więcej
Towar na zamówienie - Prosimy o kontakt