Lista produktów marki IMMERGAS

Immergas to jedna z wiodących marek w branży grzewczej, obecna na polskim rynku od niemalże ćwierćwiecza. W naszej ofercie znajdują się takie produkty firmy jak pompy ciepła, kotły grzewcze, zasobniki, zmiękczacze wody czy sterowniki temperatury.
Pompy ciepła od tego producenta gwarantują ciche działanie (stoi za tym zastosowanie tylko jednego wentylatora), zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz intuicyjną obsługę, której jest w stanie nauczyć się każdy. Urządzenia mogą swobodnie pracować nawet w temperaturze -25°C.
Kotły firmy Immergas to nowoczesne urządzenia sterowane elektronicznie, które pozwalają na sprawdzenie zawartości mieszanki powietrze-gaz. Ponadto szeroki zakres modulacji pozwala zmienić ustawienia systemu w zależności od poru roku, a co za tym idzie – sezonu grzewczego, dzięki czemu możemy ogrzewać nasz dom już podczas pierwszych chłodnych, jesiennych wieczorów, bez marnowania powstałej energii. Kotły Immergas obsłużą nie tylko proste, ale i bardziej złożone i zaawansowane instalacje.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło