• Nowy
KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 25KW Z023150

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 25KW Z023150

10 990,00 zł
8 934,96 zł netto

PIEC GAZOWY DWUFUNKCYJNY KONDENSACYJNY VIESSMANN VITODENS111W 2F 25KW Z023150

W skład pakietu wchodzi:

-krzyżak montażowy

-kocioł Vitodens 111W 25kW-7544700

-DT-7713672

-Armatura AP EU/CH-7780272

-Naczynie przeponowe do CWU-7789841

 

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE KOTŁOWNI (ZGODNIE Z PRZESŁANYM WYKAZEM PRODUKTÓW)

DORADZTWO TECHNICZNE TEL. 602 744 788

help_outlineZapytaj o produkt
KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 25KW Z023150

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 25KW Z023150

 

Towar dostępny w magazynie
Ilość

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS111W 2F 25KW Z023150 

B1LF Kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny o mocy 3,2-25kW z wbudowanym regulatorem E3 do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej oraz warstwowym zasobnikiem 46 litrowym i z urządzeniem pomocniczym do montażu natynkowego: uchwyt ścienny (krzyżak) z kompletną armaturą odcinającą i zaworem gazowym. Zastosowano Palnik Matrix z systemem regulacji procesu spalania Lambda Pro oraz moduł WIFI do sterowania przez internet.

 

 Zestaw zawiera:

 • Vitodens 111-W B1LF 25kW (wbudowany zasobnik 46L) 

 • Dokumentacja techniczna Vitodens 111-W (Multi) PL 

 • Urządzenie pomocnicze do montażu natynkowego (krzyżak)

 Kompaktowe wymiary, niewielki ciężar i bardzo cicha praca sprawiają, że dla atrakcyjnych cenowo gazowych, wiszących kotłów kondensacyjnych można bez problemu znaleźć miejsce w pomieszczeniach mieszkalnych. Vitodens 111-W posiada ładowany warstwowo zasobnik c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Zapewnia on komfort poboru ciepłej wody porównywalny z pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 150 litrów. Podczas pobierania ciepłej wody zasobnik ładowany warstwowo jest bowiem na bieżąco uzupełniany wodą podgrzewaną do żądanej temperatury w przepływowym wymienniku ciepła.

Szeroki zakres modulacji mocy grzewczej sprawia, że doskonale nadają się zarówno do nowych mieszkań i domów jednorodzinnych o małym zapotrzebowaniu na ciepło, jak i tych o większych potrzebach – modernizowanych. W każdych warunkach pracy doskonale dopasowują się do zapotrzebowania na ciepło budynku, obniżając koszty ogrzewania.

Główne zalety:

 • Wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny, o mocy grzewczej od 3,2 do 32,0 kW
  ze zintegrowanym, ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej o pojemności 46 litrów

 • Wysoka trwałość eksploatacyjna i efektywność wymiennika ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej (10 lat gwarancji)

 • Bardzo cicha praca: < 38 dB(A)

 • Lambda Pro dla zawsze wysokiej sprawności i niskich emisji substancji szkodliwychPalnik MatriX-Plus z układem kontroli jakości spalania

 • aplikacje mobilne. poprzez dedykowane serwisowe z mobilnego urządzenia końcowego przez aplikację ViCare. + Zintegrowane złącze WLAN do obsługi i serwisowania Prosta i intuicyjna obsługa z siedmiosegmentowego  wy-świetlacza LED z przyciskami dotykowymi lub alternatywnie

 • Dopuszczony do stosowania również w przypadku odprowadzania spalin z kilku urządzeń przez jeden komin w budynkach wielopiętrowych

 • Zintegrowany zawór antyskażeniowy zgodny z EN1717 do napełniania instalacji

 

Wymiennik ciepła ze stali szlachetnej

Podobnie jak wszystkie gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann również Vitodens 111-W wyposażony jest w wykonany ze stali szlachetnej wymiennik ciepła Inox-Radial. Technika ta zapewnia wysoką sprawność znormalizowaną rzędu 98% (Hs) i wyróżnia się długim okresem użytkowania oraz bezpieczną i efektywną pracą.

 

Palnik MatriX-Plus – serce Twojego kotła

Palnik MatriX-Plus szczyci się efektywną i cichą pracą oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia promiennikowa MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury, zapewniając wysoką wydajność i trwałość eksploatacyjną palnika. Zintegrowany układ automatycznej kontroli jakości spalania – Lambda Pro – kompensuje wahania jakościowe gazu i powala utrzymać najwyższą sprawność spalania. To oznacza bezpośrednią redukcję kosztów eksploatacji i stale wysoką efek-tywność kotła.

Oszczędność energii, wygoda i bezpieczeństwo dzięki aplikacji ViCare

Gazowe, wiszące kotły kondensacyjne Vitodens z nową platformą elektroniczną posiadają zintegrowaną bramkę WiFi. Dzięki niej i aplikacji ViCare obsługa systemu grzewczego jest bardzo prosta i intuicyjna. Wyznacza to kierunek dla usług cyfrowych i jest w bezpośrednim kontakcie z lokalnym serwisantem urządzeń grzewczych. Aplikacja ViCare dostarcza informacji na temat aktualnego stanu pracy systemu grzewczego, programów czasowych dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej, przyczynia się do oszczędności kosztów zużywanej energii i jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami końcowymi z systemem iOS i Android.

Siedmiosegmentowy wyświetlacz LED

Siedmiosegmentowy wyświetlacz LED z nowej platformy elektroniki cechuje się bardzo prostym i łatwo zrozumiałym sposobem obsługi oraz wzornictwem w stylu „czarnego panelu”. Pozwala on na komfortowe regulowanie instalacji grzewczych z jednym bezpośrednim i/lub jednym mieszaczowym obiegiem grzewczym.

 

Szczególna wygoda serwisowania i obsługi

Nowy koncepcja budowy urządzenia czyni kocioł Vitodens 111-W szczególnie wygodnym w serwisowaniu i obsłudze, a wszystkie jego zespoły są dostępne do serwisu i wymiany od przodu.

 

 

Z023150

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło