Lista produktów marki VIESSMANN

Produkty, które dostępne są na naszej stronie, w większości został zaprojektowane tak, by nie tylko dawać ciepło, ale i być przyjaznymi dla środowiska. Firma Viessman jest jednym z tych producentów, którzy łączą ponad stuletnią tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dla systemów grzewczych: pomp ciepła, kotłów gazowych i elektrycznych i czujników czujników temperatury zewnętrznej. W zasadzie od początku działalności marka stara się zmodernizować sposoby na ogrzewanie domów, usprawniając jakość energetyczną. A to tylko ułamek działalności producenta.

Firma Viessman stworzyła także Fundację “Świadomi klimatu”, mającą za zadanie promowanie ekologicznych rozwiązań, w tym zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i popularyzacja odnawialnych źródeł energii i energii elektrycznej. Fundacja, jak wskazuje nazwa, angażuje się także w zwiększenie ekologicznej świadomości.

Klienci starający się stawiać na najlepsze dla środowiska rozwiązania często decydują się właśnie na pompy ciepła, kotły grzewcze i czujniki temperatury właśnie tej marki, ufając, że oferuje najlepsze rozwiązania dla naszej planety.

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło