• Nowy
KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 19KW Z023146

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 19KW Z023146

10 390,00 zł
8 447,15 zł netto Towar dostępny w magazynie

PIEC GAZOWY DWUFUNKCYJNY KONDENSACYJNY VIESSMANN VITODENS111W 2F 19KW Z023146

W skład pakietu wchodzi:

-kocioł Vitodens 111W 19kW-7544699

-DT-7713672

-Armatura  z zaworami-7690557

-Naczynie przeponowe do CWU-7789841

 KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE KOTŁOWNI (ZGODNIE Z PRZESŁANYM WYKAZEM PRODUKTÓW)

DORADZTWO TECHNICZNE TEL. 602 744 788

Ilość

help_outlinePotrzebujesz więcej informacji o produkcie?
KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 19KW Z023146

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 111-W 2F 19KW Z023146

 

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS111W 2F 19KW Z023146

Kompaktowe i efektywne wiszące gazowe kotły kondensacyjne dwufunkcyjne o mocy 3,2-19kW z nadzwyczaj atrakcyjnym stosunkiem ceny do korzyści

Dzięki nowoczesnym podzespołom gazowy kocioł kondensacyjny w nowej odsłonie jest nadzwyczaj kompaktowy, cichy i łatwy do wkomponowania w każde pomieszczenie. Boczne odstępy serwisowe, wymagane przy innych kotłach, w przypadku Vitodens 100-W i Vitodens 111-W są zbędne, ponieważ wszystkie przyłącza są dostępne od przodu urządzenia. Dzięki temu kotły wiszące Vitodens nadają się idealnie do domów i mieszkań, w których konieczna jest modernizacja systemu grzewczego bez organizacji przebudowy pomieszczeń.

Technika, umożliwiająca wykorzystanie mieszanin gazu ziemnego z wodorem do ogrzewania budynków już istnieje i jest dostępna na rynku. Gazowe kotły kondensacyjne najnowszej generacji Vitodens 100 mogą już dzisiaj pracować z 20-procentową domieszką wodoru. Dlatego właściciele domów, którzy zdecydują się na te nowoczesne kotły wiszące, będą już doskonale przygotowani na wymagania przyszłości.

Palnik MatriX-Plus – serce Twojego kotła

Palnik MatriX-Plus szczyci się efektywną i cichą pracą oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia promiennikowa MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury, zapewniając wysoką wydajność i trwałość eksploatacyjną palnika.

Lambda Pro – obniża koszty

Układ automatycznej kontroli jakości spalania kompensuje wahania jakościowe gazu i powala utrzymać najwyższą sprawność spalania. To oznacza bezpośrednią redukcję kosztów eksploatacji i stale wysoką efektywność kotła.

palnik

Wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej – efektywny i trwały

Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej jest sercem kotła kondensacyjnego Vitodens 100-W. Przemienia on efektywnie energię spalania gazu w ciepło praktycznie bez strat, z wysoką sprawnością wynoszącą aż 98%. Wyróżnia się przy tym niezawodnością i trwałością właściwą dla wysokiej jakości stali szlachetnej.

Wymiennik

Prosta obsługa na wyświetlaczu siedmiosegmentowym

Siedmiosegmentowy wyświetlacz LED z nowej platformy elektroniki cechuje się bardzo prostym i łatwo zrozumiałym sposobem obsługi oraz wzornictwem w stylu „czarnego panelu”. Pozwala on na komfortowe regulowanie instalacji grzewczych z jednym bezpośrednim i/lub jednym mieszaczowym obiegiem grzewczym.

Wyświetlacz

BUDOWA

Budowa

DANE TECHNICZNE

Wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny, o mocy grzewczej od 3,2 do 19,0 kW ze zintegrowanym, ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej o pojemności 46 litrów

Sprawność znormalizowana: 98% (Hs) / 109% (Hi)

Idealny do zastąpienia starych kotłów

Bardzo cicha praca: < 38 dB(A)

Modulowany palnik cylindryczny MatriX ze stali szlachetnej

Prosta obsługa za pomocą podświetlanego wyświetlacza dotykowego LED (opcjonalnie za pomocą termostatu pokojowego)

Zintegrowana bramka WiFi do sterowania urządzeniem poprzez aplikację mobilną ViCare

Dane

APLIKACJA VICARE

wifi

Oszczędność energii, wygoda i bezpieczeństwo dzięki aplikacji ViCare

Kotły kondensacyjne Vitodens z nową platformą elektroniczną posiadają zintegrowaną bramkę WiFi. W zestawieniu z aplikacją ViCare, obsługa systemu grzewczego jest bardzo prosta i intuicyjna.

Aplikacja dostarcza informacje na temat aktualnego stanu pracy systemu grzewczego, programów czasowych dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz pozwala na bezpośredni kontakt z lokalnym serwisantem Viessmann. Aplikacja pozwala monitorować koszty zużywanej energii i jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Z023146

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło